Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Hollanda’nın Ünlü Takımıyla Anlaştı

Türk Hava Yolları,Hollanda’nın ünlü spor kulübü Feyenoord ile reklam anlaşması imzaladı. Feyenoord’un maçlarını oynamış olduğu  Roterdam’da bulunan De Kuip Stadı’nda yapılan imza töreni ile  THY  önemli bir reklam anlaşmasına imza..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları,Hollanda’nın ünlü spor kulübü Feyenoord ile reklam anlaşması imzaladı.

Feyenoord’un maçlarını oynamış olduğu  Roterdam’da bulunan De Kuip Stadı’nda yapılan imza töreni ile  THY  önemli bir reklam anlaşmasına imza attı.İmza törenine Türk Hava Yolları yetkilileri’nin yanı sıra Türkiye Hollanda Başkonsolosu Togan Oral,Feyenood’un Türk futbolcuları Colin Kazım ve Bilal Başaçıkoğlu katıldı.İmza töreninde konuşan Türk Hava Yolları Roterdam Bölge Müdürü,THY’nin Hollanda’ya vermiş olduğu önemden bahsederken,Hollanda’nın en kalabalık taraftar grubuna sahip olan Feyonoord futbol kulübü yapılan anlaşmanın öneminin altını çizdi.

Sezon sonuna kadar geçerli olan anlaşmagereği, Feyenoord;lig,kupa ve Avrupa ligi karşılaşmalarında maçlar sırasında ve sonrasında  stad ve tesislerde reklam panoları ve diğer reklam alanlarında THY amblem,videoları gösterilecek.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri