Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Gözünü Çek Havayolları’na Dikti

Yaklaşık iki üç yıldır kendisine ortak arayan Türk Hava Yollları (THY) kendisi gibi yanında güçlü bir havayolu şirketi arayan  ortağını Çek Cumhuriyeti’nde buldu. Çek Cumhuriyeti’nin önemli havayolu şirketlerinden Czech Arlines Avrupa’daki..

Kategori: Havacılık haberleri

Yaklaşık iki üç yıldır kendisine ortak arayan Türk Hava Yollları (THY) kendisi gibi yanında güçlü bir havayolu şirketi arayan  ortağını Çek Cumhuriyeti’nde buldu.

Çek Cumhuriyeti’nin önemli havayolu şirketlerinden Czech Arlines Avrupa’daki konumunu güçlendirmek amacıyla bölgesel ortaklık peşinde olduğunu haberinin yerel kaynaklardan yayılması üzerine bu konu hakkında en önemli hamleyi sivil havacılığımızın lokomotifi Türk Hava Yolları yaptı.Konu hakkında açıklama yapan THY yetkilileri henüz bir anlaşmanın imzanlamadığını ancak büyüme hedefleri arasında bu gibi ortaklıkların yer aldığının altını belirtti.Önümüzdeki günlerde konunun netleşmesi ve kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

Czech Arlines’a Avrupa’nın önemli havayolu şirketlerinden tekliflerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri