Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Engelli Yolculara Yüzde 25 İndirim

Türk Hava Yolları yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda engelli yolculara yüzde 20 ile yüzde 25 oranda indirim başlattı. Yurt dışı uçuşlarda yüzde 25 yurt içi uçuşlarda yüzde 20 oranında..

Kategori: Havayolu şirketleri

Türk Hava Yolları yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda engelli yolculara yüzde 20 ile yüzde 25 oranda indirim başlattı. Yurt dışı uçuşlarda yüzde 25 yurt içi uçuşlarda yüzde 20 oranında indirimden faydalanmak isteyen engelli yolcular birdefaya mahsus olmak üzere Türk Hava Yolları yetkili bilet satış ofislerine başvurarak belge ibraz etmeleri gerekmektedir.

Miles&Smiles üyesi olmak şartıyla indirimden faydalanabilecek olan engelli yolcularımız Türk Hava Yolları yetkili bilet satış ofislerine başvurarak belge ibraz edecek ve üyeliklerine belgelerini kaydettikten sonra her defasında belge ibraz etmek zorunda kalmayacaklardır.

İndirimli biletler  ve Anadolu jet uçuşlarının tamamında geçerli olacak ancak biletlerin satışı şuan için sadece Türk Hava Yolları yetkili bilet satış ofislerinden alınabilecektir.

Çalışma tamamlandığında internet üzerinden satış indirimli bilet satışı yapılabilecektir.

Etiketler: ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri