Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THK Üniversitesi, öğrencisi için tören düzenleyecek

Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Kızılay’da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden öğrencisi Elif Gizem Akkaya için anma töreni düzenliyor. Tüm Türkiye’yi yasa boğan kanlı Ankara Kızılay’daki terör saldırısında 37 vatandaşımızın..

Kategori: Havacılık haberleri

elif gizem akkaya

Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Kızılay’da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden öğrencisi Elif Gizem Akkaya için anma töreni düzenliyor.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan kanlı Ankara Kızılay’daki terör saldırısında 37 vatandaşımızın hayatını kaybettiği terör saldırısında genç yaşta hayattan kopan Elif Gizem Akkaya için öğrencisi olduğu Türk Hava Kurumu Üniversitesi tarafından 21 Mart 2016 tarihinde anma töreni düzenlenecek.THK Üniversitesi Camii’inde öğle namazı sonrasında mevlid-i şerif ile başlayacak olan program,saat 13:30’da üniversitenin konferans salonunda anma töreni ile devam edecek.Törene Elif Gizem Akkaya’nın ailesi de katılacak.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ayrıca 118 amfisine Elif Gizem Akkaya ismini vereceğini duyurdu.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri