Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Terör korkusu havaalanlarına da sıçradı

Ülkemizde yaşanan terör saldırıları sonrasında vatandaşlarımızın yaşamış olduğu tedirginlik havaalanlarında da hissediliyor. Son zamanlarda yaşanan terör saldırıları ile birlikte halk üzerinde yaşanan panik ve korku sivil havacılık sektörünü de olumsuz..

Kategori: Havacılık haberleri

Ülkemizde yaşanan terör saldırıları sonrasında vatandaşlarımızın yaşamış olduğu tedirginlik havaalanlarında da hissediliyor.

Son zamanlarda yaşanan terör saldırıları ile birlikte halk üzerinde yaşanan panik ve korku sivil havacılık sektörünü de olumsuz etkiliyor.Özellikle yurt dışından gelen turist sayısındaki azalma ve yurt dışında yaşayan  vatandaşlarımızın ülke ziyaret sayısındaki hızlı düşüş havaalanlarında ciddi şekilde hissediliyor.Yolcu sayısındaki düşüşün yanı sıra havaalanlarında da uygulanan kırmızı alarm seviyesinde güvenlik uygulamaları ile birlikte yolcular ve bagajları didik didik aranıyor.Bomba arama köpekleri eşliğinde yapılan sıkı denetimler,yolcuların bazı zamanlar tepkisini çekse de genel olarak bu uygulamalardan vatandaşlarımız ve diğer yolcular memnuniyetle karşılıyor.

Güvenlik birimleri havalimanlarında uygulanan sıkı denetimlerin devam edeceğini duyurdu.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri