Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Temel Kotil bekar pilotlara ilginç tavsiye

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil,THY filosuna katılan 86 pilotun mezuniyet töreninde bekar pilotlara evlenmeleri tavsiyesinde bulundu. THY Uçuş Akademisi’nden mezun olan 86 yeni pilotun ödül töreninde son zamanlarda..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil,THY filosuna katılan 86 pilotun mezuniyet töreninde bekar pilotlara evlenmeleri tavsiyesinde bulundu.

THY Uçuş Akademisi’nden mezun olan 86 yeni pilotun ödül töreninde son zamanlarda gündemde olan pilotların psikolojik durumu konusunda farklı bir açıdan yaklaşarak,Germanwings uçağının kazasına sebep olan pilotun kız arkadaşı ile kavga etmesi nedeniyle bunalıma irdiğini ve bu intihara kalkıştığının altına çizen Kotil,yeni pilotlara evlenmeleri yönünde tavsiyede bulundu.İyi bir aile yapısı ile pilotların bu zorlu mesleklerinde eşlerinin en önemli yardımcıları olacağını ifade etti.

Ayrıca Kotil,yeni mezun olan pilotların yalnızca üçünün bayan olması nedeniyle bayan pilot adaylara çağrıda bulunarak,uygun koşullara sahip pilot adaylarını THY Uçuş Akademisi’ne beklediklerini,söyledi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri