Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Tek Rakibi Olarak Türk Hava Yolları’nı Görüyor

Son yıllarda yapmış olduğu atılımlarla adından sıkça bahsettiren Türk Hava Yolları artık rakipleri tarafından da  övgü dolu sözler söylenmeye başladı.Son olarak Almanya merkezli dünyanın sayılı havayolu şirketlerinden Lufthansa Airlines,Türk Hava..

Kategori: Havacılık haberleri

Son yıllarda yapmış olduğu atılımlarla adından sıkça bahsettiren Türk Hava Yolları artık rakipleri tarafından da  övgü dolu sözler söylenmeye başladı.Son olarak Almanya merkezli dünyanın sayılı havayolu şirketlerinden Lufthansa Airlines,Türk Hava Yolları’nın ilerleyişi hakkında olumlu yorum yaptı.

Almanya’nın sayılı gazetelerinden Die Zeit,Türk Hava Yolları’nın son yıllardaki yükselişi hakkında Alman havayolu şirketi Lufthansa Airlines’i hizmet ve kalite anlayışı bakımından geçtiğini okuyucularıyla paylaştı.Tüm dünya genelinde ekonomik bunalımdan nasibini alan havayolu şirketlerinin aksine THY’nin bu krizi büyüme hedefinden vazgeçmeden atlattığı yazdı ve Türk Hava Yolları’nın artık dünyanın en büyük ve kaliteli havayolu şirketi olmasına az bir zaman kaldığını iddia etti.

Alman Die Zeit gazetesinin günlük 550 000 okuyucusu bulunuyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri