Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

“Tavan Fiyatı” Uygulamasına Son Verildi!

Eski Ulaştırma,Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın zamanında uygulanmaya başlanan uçak biletlerinde “Tavan Fiyat” uygulamasına son verildi. Sivil havacılık yolcu taşıma sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan hava yolu şirketleri, geçtiğimiz yıl..

Kategori: Havacılık haberleri

Eski Ulaştırma,Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın zamanında uygulanmaya başlanan uçak biletlerinde “Tavan Fiyat” uygulamasına son verildi.

Sivil havacılık yolcu taşıma sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan hava yolu şirketleri, geçtiğimiz yıl kasım ayında uygulamaya başlamış oldukları 299 TL’lik uçak biletlerinde tavan fiyatı uygulamasınını sürdürmeme kararı aldı.Yolcuların tepkisini çeken bu karara cevap veren sektörün öncü şirketi Türk Hava Yolları yetkilileri,şirket olarak kış döneminde uyguladıkları tavan fiyatlı uçak bilet satışlarını diğer hava yolu şirketlerinin uygulamadığını bu nedenle şirket olarak yaz döneminde daha önceden alınan prensip kararını uygulamayacaklarını açıkladı.

Uygulamaya son verilmesi ile uçak biletlerinin fiyatları 500 TL’yi bulacağı tahmin ediliyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri