Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Suriye’ye Olan Tüm Uçuşlarını İptal Etti

Suriye’de varolan iç karışıklıklar sonucu bir çok eski dostu Suriye’ye sırt çevirmeye devam ediyor.Son olarak Suudi Arabistan’ın en büyük havayolu şirketi Saudi Arabian Airlines, Suriye’ye olacak tüm uçuşlarını iptal ettiğini..

Kategori: Havacılık haberleri

Suriye’de varolan iç karışıklıklar sonucu bir çok eski dostu Suriye’ye sırt çevirmeye devam ediyor.Son olarak Suudi Arabistan’ın en büyük havayolu şirketi Saudi Arabian Airlines, Suriye’ye olacak tüm uçuşlarını iptal ettiğini açıkladı.

Akşam saatlerinde yerel kanallar aracılığıyla tüm vatandaşlarını son zamanlarda gerginliğin iyice arttığı Suriye’den ayrılmaları için uyardı.Bu uyarı ile birlikte hava ulaşımının bugünden itibaren durdurulduğunu da ekleyen Suudi yetkiler vatandaşlarının talepleri doğrultusunda yardım edebileceklerinin altını çizdi.

İleriki günlerde de bir çok havayolu şirketinin Suriye ile karşılıklı seferlerini iptal etmesi bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri