Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Şüpheli Çanta Paniği 2000 Yolcuyu Mağdur Etti

İsveç’te bulunan Göteborg Havaalanı’nda bugün öğle saatlerinde yaşanan şüpheli çanta paniği birçok yolcuyu mağdur etti.Mağdur olan yolcu sayısı 2000’i buldu. İskandinavya’nın en büyük şehirlerinden Göteborg’ta bulunan Landvetter Havaalanı’nında bugün öğle..

Kategori: Havacılık haberleri

İsveç’te bulunan Göteborg Havaalanı’nda bugün öğle saatlerinde yaşanan şüpheli çanta paniği birçok yolcuyu mağdur etti.Mağdur olan yolcu sayısı 2000’i buldu.

İskandinavya’nın en büyük şehirlerinden Göteborg’ta bulunan Landvetter Havaalanı’nında bugün öğle saatlerinde havaalanı giriş kapısında yapılan X-Ray kontrolü sırasında kontrol görevlisinin cihazdan geçmekte olan bir çantada tehlike gördü.Olay sonrasında İsveç polisi çantayı kontrol etmek üzere cihaz başına geldi ve giriş kapısı önünde güvenlik önlemleri aldı.Güvenlik önlemleri kapsamında alınan tedbirlerinde havaaanına girişler kapatıldı,uçak bekleyen yolcular farklı noktalara yönlendirildi.Çantaya temkinli yaklaşan güvenlik birimleri çantayı bomba uzmanı ekipler ile birlikte açtı ve çantada tehlike olmadığı anlaşıldı.Yaklaşık üç saat süren çalışmalar sırasında uçağını bekleyen ve check-in yaptırmak için sıra bekeleyen yaklaşık 2000 yolcu mağdur olduğu öğrenildi.

Olay sonrası açıklama yapan havaalanı yetkilileri meydana gelen durum sonrası tüm yolculardan özür diledi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri