Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Sunexpress kabin memuru mülakatları

Sivil havacılık sektörünün söz sahibi hava yolu şirketlerinden Antalya merkezli hava yolu şirketi Sunexpress’in büyümekte olan filosuyla doğru orantılı olarak artan personel ihtiyacı sonrası son zamanlarda sıkça yayınlanan iş ilanlarına..

Kategori: manşet haberler

Sivil havacılık sektörünün söz sahibi hava yolu şirketlerinden Antalya merkezli hava yolu şirketi Sunexpress’in büyümekte olan filosuyla doğru orantılı olarak artan personel ihtiyacı sonrası son zamanlarda sıkça yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapan adaylar için işe alım konusunda önemli bir safha olan mülakat süreci hakkında bu yazımızı okuyabilirsiniz.

SunExpress’in kabin memuru alımlarında ilk aşama olarak yazılı sınav sistemi uygulanmaktadır.Sınavlar SunExpress’in merkez müdürlüklerinin bulunduğu Ankara,İstanbul,İzmir’de yapılmaktadır.Başvuruda bulunan adaylar ikametlerinin en yakın olduğu sınav merkezine davet edilmektedir.100 soruluk bir ingilizce sınavına tabi tutulan adaylara 100 dakika süre tanınmaktadır.Yazılı sınav sonrası ingilizce konuşabilme seviye ölçümü için 10 dakikalık bir karşılıklı konuşma yapılmaktadır.İlk gün yapılan bu yazılı sınav sonrası aynı gün içerisinde kişilik envanteri testi uygulanıyor.

İlk gün yapılan bu yazılı sınav,yabancı dil seviye ölçümü kişilik envanteri konusunda başarılı olanlar ikinci gün kurul mülakatına çağrılmaktadır.Yaklaşık 30 dakika süren kurul mülakatı sonrası başarılı olan kabin memuru adayları daha sonraki günlerde şirket tarafından ilan edilmektedir.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri