Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

SunExpress ilk uçağına kavuştu

SunExpress,Boeing şirketine vermiş olduğu 50 uçaklık sipariş sonrasında ilk uçağını teslim aldı. Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortak girişimi olarak faaliyetlerine devam eden SunExpress,filosunu büyütmeye devam ediyor.ABD merkezli uçak üretim..

Kategori: Havacılık haberleri

sunexpress yeni ucakSunExpress,Boeing şirketine vermiş olduğu 50 uçaklık sipariş sonrasında ilk uçağını teslim aldı.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortak girişimi olarak faaliyetlerine devam eden SunExpress,filosunu büyütmeye devam ediyor.ABD merkezli uçak üretim şirketi Boeing’e vermiş olduğu 50 uçak ile adından söz ettiren SunExpress,bugün sipariş verdiği ilk uçağı Antalya Havalimanı’nda teslim aldı.Yeni nesil Boeing yolcu uçağını havaalanında teslim alan şirket yetkilileri,gelecek olan 49 adet yeni uçağın filolarına katılması sonrasında Avrupa’nın en modern filosuna sahip havayolu şirketlerinden biri olacaklarını ifade ettiler.

Yeni nesil Boeing yolcu uçakları düşük yakıt,daha az bakım maliyeti,daha uzun menzil ve daha az emisyon oranına sahip olmasıyla biliniyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri