Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

SUN EXPRESS ÇILDIRTTI

  Samsun-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan Sun Express hava yollarına ait uçak  teknik bir arızadan dolayı 6 saate yakın rötar yapınca yolcular çıldırdı.   Olay Samsun Çarşamba Havaalanında meydana geldi,Sun Express’e ait..

Kategori: Havacılık haberleri

  Samsun-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan Sun Express hava yollarına ait uçak  teknik bir arızadan dolayı 6 saate yakın rötar yapınca yolcular çıldırdı.

  Olay Samsun Çarşamba Havaalanında meydana geldi,Sun Express’e ait uçak 20.50 de hareket etmek için apronda beklerken kaptan pilot uçakta teknik bir arıza olduğunu fark edip bu uçakla sağlıklı bir uçuşun yapılamayacağı kanaatine vardı.Hemen teknik ekip uçağın arızasını gidermeye çalıştı fakat arızanın giderilmesi çok uzun sürünce,beklemekten sıkılan yolcular ile firma yetkilileri arasında ufak tartışmalar çıktı.Bunun üzerine firma yetkileri genel merkezle irtibata geçip Antalya’dan bir tane uçak gelmesini sağladılar.Yolcular bu uçakla gece saat 3 civarında  İstanbul’a götürüldü.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri