Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

SUN EXPRESS ÇILDIRTTI

  Samsun-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan Sun Express hava yollarına ait uçak  teknik bir arızadan dolayı 6 saate yakın rötar yapınca yolcular çıldırdı.   Olay Samsun Çarşamba Havaalanında meydana geldi,Sun Express’e ait..

Kategori: Havacılık haberleri

  Samsun-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan Sun Express hava yollarına ait uçak  teknik bir arızadan dolayı 6 saate yakın rötar yapınca yolcular çıldırdı.

  Olay Samsun Çarşamba Havaalanında meydana geldi,Sun Express’e ait uçak 20.50 de hareket etmek için apronda beklerken kaptan pilot uçakta teknik bir arıza olduğunu fark edip bu uçakla sağlıklı bir uçuşun yapılamayacağı kanaatine vardı.Hemen teknik ekip uçağın arızasını gidermeye çalıştı fakat arızanın giderilmesi çok uzun sürünce,beklemekten sıkılan yolcular ile firma yetkilileri arasında ufak tartışmalar çıktı.Bunun üzerine firma yetkileri genel merkezle irtibata geçip Antalya’dan bir tane uçak gelmesini sağladılar.Yolcular bu uçakla gece saat 3 civarında  İstanbul’a götürüldü.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri