Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Sosyal medya üzerinden bomba ihbarı yapıldı

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-İzmir uçağında bir yolcunun sosyal medya üzerinden “Uçakta canlı bomba var” demesi üzerine uçak didik arandı. Geçtiğimiz aylarda bir çok kez bomba ihbarının yapılmasını ardından zor günler..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-İzmir uçağında bir yolcunun sosyal medya üzerinden “Uçakta canlı bomba var” demesi üzerine uçak didik arandı.

Geçtiğimiz aylarda bir çok kez bomba ihbarının yapılmasını ardından zor günler yaşayan  Türk Hava Yolları,bu kez de bir yolcunun sosyal medyadan yapmış olduğu ihbar ile gündeme geldi.İstanbul-İzmir seferini yapan TK2356 sefer sayılı THY uçağında bulunan bir yolcu “Uçakta canlı bomba var” şeklinde bir paylaşımda bulunmasının ardından,bu paylaşımı gören vatandaşlar durumu hemen polise intikal ettirdi.Polis de hemen İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda gerekli önlemleri aldı ve uçağın pistte inişi sonrasında uçakta arama yaptı.Yolcuların tek tek kimlik tespiti yapılırken paylaşımda bulunan R.A isimli yolcu tespit edildi.

Polis tarafından gözaltına alınan yolcu ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri