Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Sokağa çıkma yasağı uçuşları iptal ettirdi

Şırnak’ın Cizre ilçesinde uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Şerafettin Elçi Havalimanı’nda uçuşlar 3 gün iptal edildi. Terör nedeniyle zor günler yaşayan doğu bölgelerimizde açılım süreci ile birlikte ortaya çıkan projeler..

Kategori: Havacılık haberleri

Şırnak’ın Cizre ilçesinde uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Şerafettin Elçi Havalimanı’nda uçuşlar 3 gün iptal edildi.

Terör nedeniyle zor günler yaşayan doğu bölgelerimizde açılım süreci ile birlikte ortaya çıkan projeler bir bir sekteye uğruyor.Geçtiğimiz ay içinde Hakkari’de bulunan Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda uçuşların  iptal edilmesi sonrasında bu seferde Şırnak’ta bulunan Şerafettin Elçi Havalimanı’nda uçuşlar iptal edildi.İptalin gerekçesi olarak Şırnak’ın Cizre ilçesinde valilik tarafından sokağa çıkma yasağının uygulanmasını gösteren yetkililer,uçuşların tamamen değil sadece üç gün boyunca yapılmayacağını açıkladı.

Türk Hava Yolları tarafından İstanbul ve Ankara uçuşlarının düzenlendiği Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’nın terör olaylarının devam etmesi halinde tamamen kapatılabileceği konuşuluyor.Geçtiğimiz hafta da havalimanında görev yapan polisleri taşıyan servis aracına bombalı saldırı düzenlenmiş ve beş polis memuru yaralanmıştı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri