Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Sokağa çıkma yasağı uçuşları iptal ettirdi

Şırnak’ın Cizre ilçesinde uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Şerafettin Elçi Havalimanı’nda uçuşlar 3 gün iptal edildi. Terör nedeniyle zor günler yaşayan doğu bölgelerimizde açılım süreci ile birlikte ortaya çıkan projeler..

Kategori: Havacılık haberleri

Şırnak’ın Cizre ilçesinde uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Şerafettin Elçi Havalimanı’nda uçuşlar 3 gün iptal edildi.

Terör nedeniyle zor günler yaşayan doğu bölgelerimizde açılım süreci ile birlikte ortaya çıkan projeler bir bir sekteye uğruyor.Geçtiğimiz ay içinde Hakkari’de bulunan Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda uçuşların  iptal edilmesi sonrasında bu seferde Şırnak’ta bulunan Şerafettin Elçi Havalimanı’nda uçuşlar iptal edildi.İptalin gerekçesi olarak Şırnak’ın Cizre ilçesinde valilik tarafından sokağa çıkma yasağının uygulanmasını gösteren yetkililer,uçuşların tamamen değil sadece üç gün boyunca yapılmayacağını açıkladı.

Türk Hava Yolları tarafından İstanbul ve Ankara uçuşlarının düzenlendiği Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’nın terör olaylarının devam etmesi halinde tamamen kapatılabileceği konuşuluyor.Geçtiğimiz hafta da havalimanında görev yapan polisleri taşıyan servis aracına bombalı saldırı düzenlenmiş ve beş polis memuru yaralanmıştı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri