Şöför Aranıyor

Havacılık sektöründe yer hizmetlerinde önemli bir yer sahibi olan Çelebi Hava Servisi A.Ş;yayınladığı ilan ile bünyesinde çalışacak şöför alınacağını kamuoyuna duyurdu.İlanda “Çelebi Grubu yarım yüzyıllık geçmişine dayalı bilgi ve tecrübe...
24 Eylül 2010 19:26
Font1 Font2 Font3 Font4

Havacılık sektöründe yer hizmetlerinde önemli bir yer sahibi olan Çelebi Hava Servisi A.Ş;yayınladığı ilan ile bünyesinde çalışacak şöför alınacağını kamuoyuna duyurdu.İlanda “Çelebi Grubu yarım yüzyıllık geçmişine dayalı bilgi ve tecrübe birikimiyle; Havacılıkta Yer Hizmetleri, Kargo & Antrepo, Terminal İşletmeciliği, Güvenlik, Turizm, Personel Taşımacılığı ve Araç Kiralama, Gıda, Liman ve Marina İşletmeciliği gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Çelebi Holding bünyesindeki Çelebi Hava Servisi A.Ş., 1958 yılında Türkiye’nin ilk özel yer hizmetleri şirketi olarak kurulmuştur. ISO 9001 belgesine sahip olan kuruluşumuz, 50 yılı aşan deneyimi ile Türkiye’de 24 havalimanında, yaklaşık 4000 çalışanı ile 300’e yakın yerli ve yabancı havayolu şirketine 7 gün 24 saat aralıksız olarak uluslararası standartlarda yer hizmeti vermektedir.

Şirketlerimizden Çelebi Hava Servisi için; İstanbul İstasyonu’nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip İşçi Şoför aramaktayız.” ifadelerine yer verildi.

Başvuruda bulunacak kişilerde aranılan özellikler;

  • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
  • Vardiya düzeninde TAM ZAMANLI çalışabilecek,
  • En az ilkokul mezunu,
  • 19-35 yaş arası,
  • C veya E sınıfı ehliyeti olan,
  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
  • Atatürk Havalimanı’nda görev yapacak

*Yukarıdaki özelliklere sahip olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır

Google+ Etiketler: , , , ,

Şöför Aranıyor Yazısına 19 Yorum Yapıldı


Yukarı Geri Ana Sayfa