Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Sivas’da düşen uçak hakkında son bilgiler

Sivas’ın Kangal ilçesinde düşen yolcu uçağında bugün Ankara ve Malatya’dan gelen kaza kırım ekibi tarafından incelemeler yapıldı. Dün Sivas’da düşen ve iki askerimizin yaralı olarak kurtulduğu F-4 uçak kazasında bugün..

Kategori: Havacılık haberleri

Sivas’ın Kangal ilçesinde düşen yolcu uçağında bugün Ankara ve Malatya’dan gelen kaza kırım ekibi tarafından incelemeler yapıldı.

Dün Sivas’da düşen ve iki askerimizin yaralı olarak kurtulduğu F-4 uçak kazasında bugün  uzman ekip incelemelerde bulundu. Ankara ve Malatya’dan gelen özel kırım ekibi tarafından yapılan incelemeler sonrası uçağın parçaları tırlara yüklenerek TSK’ya ait depoya kaldırıldı.Ayrıca bugün TBMM 24. Dönem 4. Yasama Yılı Resepsiyonu’na katılan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Nejdet Özel basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Ben pilotlarıma, teknisyenlerime güveniyorum. Uçakların bakımı da mükemmel. Ama bu hava aracı. Karayolunda trafik kazası olmuyor mu?” şeklinde açıklama yaptı.

Ayrıca uçağın pilotlarının uçağın düşmesi öncesinde Toki evleri ve Bölge Yatılı Okula doğru düşmesini önlemek için son bir manevra yaparak büyük bir facianın önüne geçtiği açıklandı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri