Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Sırp lideri taşıyan uçak kahve yüzünden düşüyordu

Sırbistan Cumhurbaşkanını taşıyan uçağın seyir halindeyken birden irtifa kaybederek,düşme tehlikesi yaşadığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta yaşanan olayda,Roma’ya gitmek üzere Sırbistan’dan kalkış yapan ve içerisinde  Cumhurbaşkanı Tomislav Nikoliç’in olduğu Falcon 50 tipi uçak..

Kategori: Havacılık haberleri

falcon 50Sırbistan Cumhurbaşkanını taşıyan uçağın seyir halindeyken birden irtifa kaybederek,düşme tehlikesi yaşadığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta yaşanan olayda,Roma’ya gitmek üzere Sırbistan’dan kalkış yapan ve içerisinde  Cumhurbaşkanı Tomislav Nikoliç’in olduğu Falcon 50 tipi uçak birden irtifa kaybetmiş ve uçakta bulunan cumhurbaşkanı olayın nedeninin araştırılması talimatını vermişti.Sırp polisi olay sonrası yaptığı araştırma sonrası olayın gerçek nedenini ortaya çıkararak kamuoyu ile paylaştı.Uçağın ikinci pilotu olan Bojan Zoriç’in seyahat sırasında kokpitte içmek üzere olduğu kahveyi kokpit ekipmanlarının üzerine düşürmesi sonrası kahveyi temizlemek üzere hamle yaptığı ve motorlardan birinin durması nedeniyle de uçağın aniden irtifa kaybettiğini açıkladı.

 

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri