Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

SHGM hava aracı bakım kuruluşlarını uyardı

SHGM,faaliyet göstermekte olan hava aracı bakım kuruluşlarını uyardı. SHGM tarafından yapılan açıklamada “Hava aracı Bakım Kuruluşlarımız ile ilgili olarak havacılık emniyeti alanında uluslararası işbirliğinin arttırılması, ülkemizdeki onaylı kuruluşların pazar alanının..

Kategori: Havacılık haberleri, SHGM Haberleri

SHGM,faaliyet göstermekte olan hava aracı bakım kuruluşlarını uyardı.

SHGM tarafından yapılan açıklamada “Hava aracı Bakım Kuruluşlarımız ile ilgili olarak havacılık emniyeti alanında uluslararası işbirliğinin arttırılması, ülkemizdeki onaylı kuruluşların pazar alanının genişletilmesi ve diğer otoritelerden yetki alımında karşılaşılan idari ve teknik zorlukları azaltmak amacıyla ulusal yetkilerimizin uluslararası alanda tanınması konusunda Genel Müdürlüğümüz tarafından bazı çalışmalar yürütülmektedir.
Anlaşma potansiyeli görülen ülkeler ile daha yakın temaslarda bulunulabilmesi ve bu ülkelerin sistemlerinin yakından tanınması amacı ile ülkemizdeki kuruluşlara diğer ülke sivil havacılık otoriteleri tarafından gerçekleştirilecek denetimlere Genel Müdürlüğümüz temsilcilerinin katılması planlanmaktadır.
Bu kapsamda, diğer ülke sivil havacılık otoritelerinin ülkemizde gerçekleştireceği denetimlere ilişkin bilgilerin denetimden sorumlu baş denetçinin irtibat bilgisi ile birlikte en geç 15 gün öncesinde, plansız denetimlerin ise ivedilikle Genel Müdürlüğümüze shy145@shgm.gov.tr eposta adresi vasıtasıyla bildirilmesi hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederiz.”

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri