Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Şehit Pilotun ismi açıklandı

Osmaniye’nin Amanoslar bölgesinde düşen F16 tipi savaş uçağının enkazının bulunması sonrasında yapılan çalışmalarda uçağın pilotunun şehit düştüğü açıklanmıştı. Valilik konuyla ilgili yaptığı açıklamada enkazın Zorkun ve Yaybuz yaylası arasında bulunan..

Kategori: Havacılık haberleri

Osmaniye’nin Amanoslar bölgesinde düşen F16 tipi savaş uçağının enkazının bulunması sonrasında yapılan çalışmalarda uçağın pilotunun şehit düştüğü açıklanmıştı.

Valilik konuyla ilgili yaptığı açıklamada enkazın Zorkun ve Yaybuz yaylası arasında bulunan bir bölgede ulaşıldığı ve enkazın çevresinde yapılan arama kurtarma çalışmalarında şehit pilotun cansız bedenine ulaşıldığını bildiren resmi kaynaklar, kazada şehit olan askeri personelin ismini de Hv. Pilot üsteğmen Hamza Gümüşsoy olduğu bilgisini verdi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri