Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Saudi Airlines haremlik selamlık

Suudi Arabistan merkezli hava yolu şirketi Saudi Airlines haremlik  selamlık uygulamasına geçiyor. Şeriat kurallarının sosyal hayata sıkı sıkıya bağlı olduğu arap ülkesi Suudi Arabistan’da faaliyetlerini sürdürmekte olan dünyanın sayılı hava yolu..

Kategori: Havacılık haberleri

Suudi Arabistan merkezli hava yolu şirketi Saudi Airlines haremlik  selamlık uygulamasına geçiyor.

Şeriat kurallarının sosyal hayata sıkı sıkıya bağlı olduğu arap ülkesi Suudi Arabistan’da faaliyetlerini sürdürmekte olan dünyanın sayılı hava yolu şirketlerinden biri olarak kabul edilen Suudi Arabistan Hava Yolları,yerel basında çıkan haberlere göre uçuşlarında bundan böyle haremlik selamlık uygulamasına geçiyor.Bu uygulama ile birlikte yolcuların uçak düzeninde erkek ve kadınların yan yana oturmayacak.

Henüz resmi açıklama yapılmazken hava yoluna yakın kaynaklar talebin sanılanın aksine bayanlardan değil erkeklerden geldiğini söylüyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri