Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Şampiyonlar Liginin sponsoru artık THY

Türk Hava Yolları Avrupa Şampiyonlar Ligi’nin resmi hava yolu sponsoru oldu. Dünya çapında yapmış olduğu sponsorluk anlaşmaları ile ismini duyuran Türk Hava Yolları,Avrupa’nın en büyük futbol organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi’nin..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Avrupa Şampiyonlar Ligi’nin resmi hava yolu sponsoru oldu.

Dünya çapında yapmış olduğu sponsorluk anlaşmaları ile ismini duyuran Türk Hava Yolları,Avrupa’nın en büyük futbol organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi’nin “Resmi Hava Yolu Sponsoru” oldu.Daha önceden de Barcelona,Manchester United gibi dünyanın sayılı futbol kulüpleri ve Messi,Kobe Bryant gibi yaşayan efsane sporcuların sponsoru olmuştu.

Konu ile ilgili olarak THY; Ortaklığımız Yönetim Kurulunca, Ortaklığımızın global marka bilinirliğinin ve marka algısının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla dünyanın en çok takip edilen ve en prestijli liglerinden biri olarak kabul edilen UEFA Şampiyonlar Ligi’ne “UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Havayolu Sponsoru” sıfatı ile üç yıl süre ile sponsor olunmasına karar verilmiştir.

Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri