Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Şampiyonlar Liginin sponsoru artık THY

Türk Hava Yolları Avrupa Şampiyonlar Ligi’nin resmi hava yolu sponsoru oldu. Dünya çapında yapmış olduğu sponsorluk anlaşmaları ile ismini duyuran Türk Hava Yolları,Avrupa’nın en büyük futbol organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi’nin..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Avrupa Şampiyonlar Ligi’nin resmi hava yolu sponsoru oldu.

Dünya çapında yapmış olduğu sponsorluk anlaşmaları ile ismini duyuran Türk Hava Yolları,Avrupa’nın en büyük futbol organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi’nin “Resmi Hava Yolu Sponsoru” oldu.Daha önceden de Barcelona,Manchester United gibi dünyanın sayılı futbol kulüpleri ve Messi,Kobe Bryant gibi yaşayan efsane sporcuların sponsoru olmuştu.

Konu ile ilgili olarak THY; Ortaklığımız Yönetim Kurulunca, Ortaklığımızın global marka bilinirliğinin ve marka algısının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla dünyanın en çok takip edilen ve en prestijli liglerinden biri olarak kabul edilen UEFA Şampiyonlar Ligi’ne “UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Havayolu Sponsoru” sıfatı ile üç yıl süre ile sponsor olunmasına karar verilmiştir.

Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri