Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda büyük ayıp

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yakınlarını yolcu etmeye gelen Gazi Hakan Mutlu,protez bacağı sökülerek x-ray cihazından geçirildi. Şehit haberlerinin bu kadar yoğun yaşandığı bugünlerde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen olay yürekleri..

Kategori: Havacılık haberleri

hakan mutlu

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yakınlarını yolcu etmeye gelen Gazi Hakan Mutlu,protez bacağı sökülerek x-ray cihazından geçirildi.

Şehit haberlerinin bu kadar yoğun yaşandığı bugünlerde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen olay yürekleri burktu.1997 yılında mayına basması sonrasında sağ bacağını kaybeden Hakan Mutlu yakınlarını uğurlamak için geldiği Sabiha Gökçen Havalimanı ana giriş kapısında güvenlik kontrolünden geçişi sırasında protez bacağı güvenlik görevlileri tarafından çıkarıldı ve x-ray cihazına konuldu.Gazi kimliğini ibraz etmesi üzerine böyle bir olayın meydana gelmesine üzüldüğünü ifade eden Mutlu,çevresine yıllardır havaalanına geldiğini ve böyle bir olayla ilk defa karşılaştığını söyleyerek dert yandı.

Şort giyip gözle kontrol edilebilir bir protez bacağın gazi kartının ibrazına rağmen çıkartılarak x-ray cihazından geçirilmesi tepki topladı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri