Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda büyük ayıp

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yakınlarını yolcu etmeye gelen Gazi Hakan Mutlu,protez bacağı sökülerek x-ray cihazından geçirildi. Şehit haberlerinin bu kadar yoğun yaşandığı bugünlerde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen olay yürekleri..

Kategori: Havacılık haberleri

hakan mutlu

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yakınlarını yolcu etmeye gelen Gazi Hakan Mutlu,protez bacağı sökülerek x-ray cihazından geçirildi.

Şehit haberlerinin bu kadar yoğun yaşandığı bugünlerde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen olay yürekleri burktu.1997 yılında mayına basması sonrasında sağ bacağını kaybeden Hakan Mutlu yakınlarını uğurlamak için geldiği Sabiha Gökçen Havalimanı ana giriş kapısında güvenlik kontrolünden geçişi sırasında protez bacağı güvenlik görevlileri tarafından çıkarıldı ve x-ray cihazına konuldu.Gazi kimliğini ibraz etmesi üzerine böyle bir olayın meydana gelmesine üzüldüğünü ifade eden Mutlu,çevresine yıllardır havaalanına geldiğini ve böyle bir olayla ilk defa karşılaştığını söyleyerek dert yandı.

Şort giyip gözle kontrol edilebilir bir protez bacağın gazi kartının ibrazına rağmen çıkartılarak x-ray cihazından geçirilmesi tepki topladı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri