Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 3 gün boyunca ücretsiz otopark fırsatı

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dış hat yolcuları üç gün boyunca ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabiliyor. En hızlı yolcu artışı rakamlarına ulaşan ve gün geçtikçe tercih edilme oranı yükselen..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dış hat yolcuları üç gün boyunca ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabiliyor.

En hızlı yolcu artışı rakamlarına ulaşan ve gün geçtikçe tercih edilme oranı yükselen İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dış hat yolcuları ücretsiz otopark hizmeti sunuluyor.Türk Hava Yolları,Flynas,Azerbaycan Hava Yolları,Flydubai,Atlasjet,Qatar Airways yolcularından Business Class biletine sahip olanlar faydalanabiliyor.Ücretsiz otopark hizmetinden faydalanmak için aynı kişiye at olan gidiş-dönüş uçak biletini otopark ödeme görevlisine ibraz etmeniz gerekiyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda normal şartlarda üç günlük otopark fiyatı 120 TL civarında ödeme yapılması gerekiyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri