Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Sabiha Gökçen Havalimanı İle Atatürk Havalimanı Arası Direkt Transfer

Türk Hava Yolları’nın uçuş programı Miles&Smiles üyesi yolcularına yönelik düzenlemiş olduğu ulaşım hizmeti büyük ilgi görüyor.İki havalimanı arasında özellikle İstanbul’u bilmeyen yolcuların artan şikayetleri üzerine yeni bir uygulama ile 33..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın uçuş programı Miles&Smiles üyesi yolcularına yönelik düzenlemiş olduğu ulaşım hizmeti büyük ilgi görüyor.İki havalimanı arasında özellikle İstanbul’u bilmeyen yolcuların artan şikayetleri üzerine yeni bir uygulama ile 33 TL karşılığında transfer hizmeti sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı ile Atatürk Havalimanı arasında transfer hizmetinden yararlanmak için yapılması gerekenler;

  • Transfer hizmetinden faydalanmak isteyen yolcularımızın, 444 0 806 numaralı Secure Drive çağrı merkezini (yurt dışından aramalarda +90 212 444 0 806) arayarak uçuş bilgileri ile rezervasyon yapmaları gerekmektedir.
  • Bu arama yolcumuzun uçağının kalkış saatinden en az 6 saat önce yapılmalıdır.
  • Ödeme, rezervasyon görüşmesi sırasında kredi kartı ile yapılır.
  • Yolcumuz, uçak yolculuğunu tamamlayıp bagajını aldıktan sonra yine 444 0 806 numaralı Secure Drive çağrı merkezini arayarak ismini bildirmelidir.
  • Secure Drive operasyon görevlisi, hizmeti verecek aracı İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışında Garanti vale noktasına, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ise iç hat ve dış hat çıkış noktalarına yönlendirir.
  • Hizmetin tamamlanmasının ardından Secure Drive, yolcunun Miles&Smiles hesabına en az 50 bonus mili yükler, hizmet faturasını da tanzim edip yolcunun rezervasyonda belirtilen adresine gönderir.
  • Rezervasyon iptal veya değişiklik talepleri uçağın kalkışından 4 saat öncesine kadar yapılırsa, ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilir.
  • Üç saate kadar rötarlarda Secure Drive, hizmeti verecek aracı havalimanında bekletir.
  • Üç saati aşan rötarlarda ise havalimanına gelen ilk araçla hizmet sağlanır.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri