Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

İstabul Kurtköy’de bulunan İstanbul’un ikinci havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanı planlanandan 12 ay daha önce bitirilerek 31 Ekim’de Başbakanımızın da katılacağı törenle hizmete girecek. İşletma hakkını 20 süreyle devralan İstanbul Sabiha..

Kategori: Havacılık haberleri

İstabul Kurtköy’de bulunan İstanbul’un ikinci havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanı planlanandan 12 ay daha önce bitirilerek 31 Ekim’de Başbakanımızın da katılacağı törenle hizmete girecek.

İşletma hakkını 20 süreyle devralan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yatırım yapım(İSG) yeni terminaller ve ek üniteleri 31 ekim tarihinde Başbakan Erdoğan’ın katılacağı törenle hizmete açılıyor.Yeni terminaller,9 Kasım’da Thy’nin Yurtdışı seferlerine ilk kez buradan başlamasıyla olacak.

30 ay olarak bitirilmesi planlanan terminallerin 18 gibi kısa sürede bitirilmesini sağlayan İSG,toplam 500 milyon Euro yatırım yaptığı öğrenildi.Yeni terminalde 4,718 araç ve 72 otobüs kapasiteli katlı otopark,128 odalı havaalanı oteli,112 check-in ve 24 adet self checkin kontuarı,VIP.CIP ve 5000 metrekarelik restorant alanı bulunmakta.Ayrıca 8 geniş,16 orta boylu uçağa hizmet verebilecek bir park alanı bulunmakta.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri