Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Rusya İle Vizeler Kalkması En Çok Havayolu Şirketlerine Yaradı

Türkiye ile Rusya arasında 16 Nisan itabariyle karşılıklı olarak vizeler kalkması en çok Rusya ile Türkiye arası uçak seferlerini gerçekleştiren havayolu şirketlerine yaradı.Havayolu şirketi yetkilileri yakın zamanda Türkiye ile Rusya..

Kategori: Havacılık haberleri

Türkiye ile Rusya arasında 16 Nisan itabariyle karşılıklı olarak vizeler kalkması en çok Rusya ile Türkiye arası uçak seferlerini gerçekleştiren havayolu şirketlerine yaradı.Havayolu şirketi yetkilileri yakın zamanda Türkiye ile Rusya arası uçak seferlerinde rekabetin artacağını söyledi.

İki ülke arasında karşılıklı olarak vize muafiyeti antlaşması dolayısıyla vize almadan iki ülke arasında 30 gün süreyle kalma hakkı tanınması sebebiyle iki ülke vatandaşı seyahat ve iş amacıyla iki ülke arasında mekik dokuyanlar bu antlaşmada emeği geçenlere teşekkür etti.Diplomasinin kısalması sayesinde rahatlıkla ülkeler arası geçiş yapan vatandaşlarımız işlerini daha kısa bir zaman dilimi içerisinde bitirebildiklerini söyledi.

İki ülke arasındaki antlaşma ile yatırımcılar 100 milyar dolarlık bir ticaret hacminin doğduğunu ifade ediyorlar.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri