Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Rize-Artvin Havalimanı inşaatı 3 ay içinde başlıyor

Rize-Artvin Havalimanı inşaatı için düğmeye basıldı.İnşaat için ilk kazma 3 ay içinde vurulacak. Yapılan araştırmalar sonrasında bölge şartlarına göre en sağlıklı havaalanı modelinin denizin doldurulması olduğunu belirleyen uzmanlar,sondaj çalışmalarına başlandığını ve..

Kategori: Havacılık haberleri

Rize-Artvin Havalimanı inşaatı için düğmeye basıldı.İnşaat için ilk kazma 3 ay içinde vurulacak.

Yapılan araştırmalar sonrasında bölge şartlarına göre en sağlıklı havaalanı modelinin denizin doldurulması olduğunu belirleyen uzmanlar,sondaj çalışmalarına başlandığını ve üç ay içinde ilk kazmanın vurulacağını açıkladı.Bürokratik sorunların da birer birer aşıldığı ve inşaatın başlaması için herhangi bir engelin bulunmadığı öğrenildi.Ordu-Giresun Havalimanı’nın denize doldurularak başarılı bir şekilde yapımı tamamlanması sonrasında bu modelin diğer havalimanı ihtiyacı olan şehirlere de ilham kaynağı oldu.

Bilindiği üzere Artvinliler  hava yolu ulaşımı için Batum Havalimanı’nı,Rizeli vatandaşlar da Trabzon ve Batum Havalimanı’nı kullanıyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri