Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Rekor İçin Dans Et Türkiye

İstanbul Atatürk Havalimanı Dışhatlar gidiş katında Tav ve Opel sponsorluğunda yapılan özel etkinlik “Rekor İçin Dans Et Türkiye” ile havaalanında ilginç görüntüler ortaya çıktı. Guinnes Rekoru kırmak için biraraya gelen..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dışhatlar gidiş katında Tav ve Opel sponsorluğunda yapılan özel etkinlik “Rekor İçin Dans Et Türkiye” ile havaalanında ilginç görüntüler ortaya çıktı.

Guinnes Rekoru kırmak için biraraya gelen 198 çift bachata dansı yaparak rekor kırdı.İlki 2008  yılında denenen rekor için Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde toplanan çiftler Dominik Cumhuriyeti’nin yerel dansı olan bachata’yı hatasız oynayarak,Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı.Çiftler arasında yeralan 7 aylık hamile bayan ilgi odağı oldu.

Rekoru kırmayı başaran çiftler kutlamayı partnerlerine sarılarak yaprı

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri