Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ramazan ayı uçak bileti kampanyaları

Havayolu şirketleri yaklaşan ramazan ayı öncesinde birbirinden avantajlı fiyatlarla promosyonlu uçak biletlerini satışa sundu. 6 Haziran 2016 tarihinde başlayacak olan ramazan ayı ile birlikte yolcu sayısında düşüş bekleyen havayolu şirketleri..

Kategori: Havacılık haberleri, uçak bileti kampanya

Havayolu şirketleri yaklaşan ramazan ayı öncesinde birbirinden avantajlı fiyatlarla promosyonlu uçak biletlerini satışa sundu.

6 Haziran 2016 tarihinde başlayacak olan ramazan ayı ile birlikte yolcu sayısında düşüş bekleyen havayolu şirketleri her yıl olduğu gibi bu yılda avantajlı fiyatlarla satışa sunduğu uçak biletleri ile  durgun geçecek bu ayı en az hasarla atlatma çabası içine girdi.

İşte hava yolu şirketlerinin ramazan ayı için düzenlemiş olduğu kampanyalı uçak bileti fiyatları;

Türk Hava Yolları:Ramazan ayında Türk Hava Yolları ile Türkiye’nin dört bir yanına her şey dâhil 99.99 TL’ye uçma fırsatı sunuyor.

Pegasus Hava Yolları; Ramazanı sevdiklerinle beraber geçirmek için tüm yurt içi hatları 39,99TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu.

Onur Air Hava Yolları: Yurtiçine tüm vergiler dahil sadece 54 TL’den başlayan fiyatlarla, yurtdışına tüm vergiler dahil sadece 45 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçak biletlerini satışa sundu.

Atlasglobal Hava Yolları; Yurtiçi tek yön her şey dahil 59TL’den uçak biletlerini satışa sundu.

Anadolujet: Yurtiçi uçak biletlerinde ramazan ayı boyunca yüzde 30 indirim uygulanacak.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri