Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Plaja düşen uçağı kamyonete bağlayarak çıkardılar

Tek motorlu küçük bir uçak plajın kıyısına düştü.Uçağı çıkarmak için uçak kamyonete bağlandı. ABD’nin Kaliforniya eyaletinin sahil kentlerinden Carsbad’de turistlerin yoğun olduğu bir plaja tek motorlu Piper PA-18 tipi uçak..

Kategori: Havacılık haberleri

Carsbad plane

Tek motorlu küçük bir uçak plajın kıyısına düştü.Uçağı çıkarmak için uçak kamyonete bağlandı.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinin sahil kentlerinden Carsbad’de turistlerin yoğun olduğu bir plaja tek motorlu Piper PA-18 tipi uçak düştü.Turistlerin güneşlendiği esnada birden hızla irtifa kaybeden uçak,turistlerin şakın bakışları arası deniz kıyısına düştü.Hemen yardıma koşan turistler pilotu uçak içerisinden çıkardı.Ayrıca sahilde bulunan 12 yaşındaki bir turistte kaza anında yaralandığı ifade edildi.23 yaşında ismi açıklanmayan pilot ve genç çocuk hastaneye kaldırılırken durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Deniz kıyısına düşen uçak plaja getirilen kamyonet aracılığıyla plaj dışına çıkarılması sırasında ilginç görüntüler ortaya çıktı.

İşte uçağın düşüş anı ve sonrasında yaşananlar

 

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri