Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

PKK, Havalaalanına saldırdı!

Terör örgütü PKK Hakkari’de havaalanına uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi. Güvenlik gerekçesi ile bir süredir sivil hava ulaşımına kapanan Selahaddin Eyyubi Havalimanı’na PKK silahlı saldırı düzenledi.Olayda can kaybı ve yaralanan..

Kategori: Havacılık haberleri

Terör örgütü PKK Hakkari’de havaalanına uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi.

Güvenlik gerekçesi ile bir süredir sivil hava ulaşımına kapanan Selahaddin Eyyubi Havalimanı’na PKK silahlı saldırı düzenledi.Olayda can kaybı ve yaralanan olmazken,saldırıya anında karşılık veren güvenlik güçleri kaçan PKK’lı teröristlerin yakalanması için çalışmalara başladı. Havaalanında incelemelerde bulunan DHMİ yetkilileri,maddi hasarın meydana geldiğini açıkladı.

Yaklaşık 5 yılda 102 milyon lira harcanarak yapımı tamamlanan Selahaddin Havalimanı’nın yapımı sırasında da terör örgütü havaalanı inşaata yönelik bir çok kez eylem düzenlemişti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri