Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pilotun Yapmış Olduğu Anons Yolcuları Dehşete Düşürdü

İngiliz havayolu şirketi British Airways 14 ocak tarihinde yapılan sefer sırasında pilotun yapmış olduğu anons yolcuları dehşete düşürdü. British Airways’in Miami-Londra seferi sırasında kalkış sonrası yaklaşık üç saat sonra “okyanusa..

Kategori: Havacılık haberleri

İngiliz havayolu şirketi British Airways 14 ocak tarihinde yapılan sefer sırasında pilotun yapmış olduğu anons yolcuları dehşete düşürdü.

British Airways’in Miami-Londra seferi sırasında kalkış sonrası yaklaşık üç saat sonra “okyanusa acil iniş yapılacak” anonsu uçakta bulunanlar üzerinde soğuk duş etkisi yarattı.Birden panikleyen yolcular çocuklarına ve yakınlarına sarılıp şoku atlatmaya çalıştı.Duruma el koyan mürettebat kısa bir süre sonra anonsun yanlışlıkla yapıldığını ve pilotun daha önceden kayıt edilmiş bir anonsu istemdışı uçak içine duyurduğunu söyledi.Şoku atlatamayan yolcular öfkelerini dile getirirken böyle bir konunun akıldışı olduğunu ve havayolu şirketine pilotu şikayet edeceklerini söylediler.

Yolcular uçağın Londra’ya inmesiyle rahat bir nefes aldı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri