Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Pilotun İnanılmaz Kurtuluşu-Haber İzle

İngiltere’de hava göstresi yapan ingiliz pilot uçağın yere çakılması sonrasında mucize bir şekilde kurtuldu.Olay anı bir seyirci tarafından an ve an karelere yansıtıldı. Olay İngiltere’de uçakların havada akrobasi  hareketleri yapıldığı..

Kategori: Havacılık haberleri

İngiltere’de hava göstresi yapan ingiliz pilot uçağın yere çakılması sonrasında mucize bir şekilde kurtuldu.Olay anı bir seyirci tarafından an ve an karelere yansıtıldı.

Olay İngiltere’de uçakların havada akrobasi  hareketleri yapıldığı sırada meydana geldi.Ülkenin West Sussex bölgesinin Shoreham kentinde Kraliyet Hava Kuvvetleri Cemiyeti tarafından düzenlenen ve 15 bin kişinin izlediği gösteride Swift  akrobasi ve gösteri takımının deneyimli pilotu 35 yaşındaki Mike Nevman mucize eseri kurtuldu.Aynı Zamanda eski bir otomobil yarışçısı olan pilot,kazadan sonra hastaneye kaldırıldı.Omurga kemiklerinin kırıldığı anlaşılan pilot müşade altına alındı.

Olayla ilgili Kraliyet Hava Kuvvetleri ve Planörler Derneğ’nin i soruşturma başlatığıı ifade edildi.

Hürriyet Video’larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri