Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pilotun İnanılmaz Kurtuluşu-Haber İzle

İngiltere’de hava göstresi yapan ingiliz pilot uçağın yere çakılması sonrasında mucize bir şekilde kurtuldu.Olay anı bir seyirci tarafından an ve an karelere yansıtıldı. Olay İngiltere’de uçakların havada akrobasi  hareketleri yapıldığı..

Kategori: Havacılık haberleri

İngiltere’de hava göstresi yapan ingiliz pilot uçağın yere çakılması sonrasında mucize bir şekilde kurtuldu.Olay anı bir seyirci tarafından an ve an karelere yansıtıldı.

Olay İngiltere’de uçakların havada akrobasi  hareketleri yapıldığı sırada meydana geldi.Ülkenin West Sussex bölgesinin Shoreham kentinde Kraliyet Hava Kuvvetleri Cemiyeti tarafından düzenlenen ve 15 bin kişinin izlediği gösteride Swift  akrobasi ve gösteri takımının deneyimli pilotu 35 yaşındaki Mike Nevman mucize eseri kurtuldu.Aynı Zamanda eski bir otomobil yarışçısı olan pilot,kazadan sonra hastaneye kaldırıldı.Omurga kemiklerinin kırıldığı anlaşılan pilot müşade altına alındı.

Olayla ilgili Kraliyet Hava Kuvvetleri ve Planörler Derneğ’nin i soruşturma başlatığıı ifade edildi.

Hürriyet Video’larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri