Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pilotun dikkati havalimanını uçuşlara kapattırdı

Uçağın iniş yaptığı esnada pistte taşların olduğunu gören pilot durumu kuleye aktarınca Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakikalığına tüm uçuşlara kapatıldı. Atatürk Havalimanı’nın yoğunluğunu azaltması nedeniyle önemli bir yere sahip olan..

Kategori: Havacılık haberleri

Uçağın iniş yaptığı esnada pistte taşların olduğunu gören pilot durumu kuleye aktarınca Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakikalığına tüm uçuşlara kapatıldı.

Atatürk Havalimanı’nın yoğunluğunu azaltması nedeniyle önemli bir yere sahip olan İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iniş için alçalan bir hava yolu şirketinin kaptan pilotu,pistte taşların olduğunu ve tehlike arzettiğini kuleye bildirmesi üzerine hemen havalimanı uçuşlara kapatılarak temizleme çalışmaları başlatıldı.Akşam saatlerinde  20 dakikaya yakın kapalı kalan havalimanı,temizleme çalışmaları bittikten sonra uçuşlara açıldı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri