Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Pilotun dikkati havalimanını uçuşlara kapattırdı

Uçağın iniş yaptığı esnada pistte taşların olduğunu gören pilot durumu kuleye aktarınca Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakikalığına tüm uçuşlara kapatıldı. Atatürk Havalimanı’nın yoğunluğunu azaltması nedeniyle önemli bir yere sahip olan..

Kategori: Havacılık haberleri

Uçağın iniş yaptığı esnada pistte taşların olduğunu gören pilot durumu kuleye aktarınca Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakikalığına tüm uçuşlara kapatıldı.

Atatürk Havalimanı’nın yoğunluğunu azaltması nedeniyle önemli bir yere sahip olan İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iniş için alçalan bir hava yolu şirketinin kaptan pilotu,pistte taşların olduğunu ve tehlike arzettiğini kuleye bildirmesi üzerine hemen havalimanı uçuşlara kapatılarak temizleme çalışmaları başlatıldı.Akşam saatlerinde  20 dakikaya yakın kapalı kalan havalimanı,temizleme çalışmaları bittikten sonra uçuşlara açıldı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri