Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pilotlar greve gidiyor

Dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden Lufthansa’da çarşamba günü pilotlar greve gidiyor. Almanya merkezli hava yolu şirketi Lufthansa,18 Mart çarşamba günü 00:01 ile 23:59 saatleri arasında geçerli olmak üzere greve..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden Lufthansa’da çarşamba günü pilotlar greve gidiyor.

Almanya merkezli hava yolu şirketi Lufthansa,18 Mart çarşamba günü 00:01 ile 23:59 saatleri arasında geçerli olmak üzere greve gidecek.Pilot sendikası Cockpit tarafından yapılan grev çağrısına kısa ve uzun menzilli hatlarda görev yapan bir çok pilotun katılması bekleniyor.Sendikanın,pilotların daha uygun çalışma koşullarına sahip olması için greve gittiği  öğrenildi.Ülkede iç ve dış hatlarda bir çok seferin iptal olması beklenirken hava yolu şirketi meydana gelen durum nedeniyle yolcularından özür diledi.

Lufthansa geçtiğimiz yıl içerisinde de çalışma ve emeklilik koşullarının iyileştirilmesi için pilotlar  greve gitmiş ve birçok sefer iptal edilmişti.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri