Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pilotlar 30 Günlük Grev Kararı Aldı

İspanya merkezli havayolu şirketi İberia Airlines’ta görev yapan pilotlar 30 günlük grev kararı aldı. İspanya’nın önemeli havayolu şirketlerinden İberia’da sıkıntılı günler yaşanıyor.İberia’nın kendi şirketlerine bağlı olarak kurmuş olduğu İberia Express’i..

Kategori: Havacılık haberleri

İspanya merkezli havayolu şirketi İberia Airlines’ta görev yapan pilotlar 30 günlük grev kararı aldı.

İspanya’nın önemeli havayolu şirketlerinden İberia’da sıkıntılı günler yaşanıyor.İberia’nın kendi şirketlerine bağlı olarak kurmuş olduğu İberia Express’i kendileri tehdit olarak gören pilotlar,bu şirketin kurulmasını protesto ediyor.Yapılacak yaptırımlar çerçevesinde pazartesi ve cuma günleri uçmayacak olan pilotlar bu grevi 30 gün sürdürmeyi planlıyor.Katoliklerin resmi bayramı olan Paskalya’nın kutlandığı gün olan 9 Nisan’da başlayacak olan grev,aksayacak olan uçak seferleri sırasında yolcular ile şirketi karşı karşıya getirecek.

İberia’da görev yapan pilotlar,yakında uçak seferlerine başlayacak olan İberia Express’in ucuz fiyat politikası sonrasında şirkette maddi kayıpların yaşanacağını ve bu gelişmeler ile birlikte işsiz kalacaklarını düşünüyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri