Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pilota Duygulandıran Veda

Türk Hava Yolları’nın 37 yıllık kaptan pilotuna ailesi ve iş arkadaşları tarafından  son uçuşu sonrası veda düzenlediler. THY’nin deneyimli kaptan pilotu Nuri Sakarya 37 yıllık pilotluk hayatına son noktayı koydu.Stuttgart-İstanbul..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın 37 yıllık kaptan pilotuna ailesi ve iş arkadaşları tarafından  son uçuşu sonrası veda düzenlediler.

THY’nin deneyimli kaptan pilotu Nuri Sakarya 37 yıllık pilotluk hayatına son noktayı koydu.Stuttgart-İstanbul seferi ile pilot olarak son kez uçan Sakarya’ya uçuş sonrası ailesi havalimanında elinde çiçeklerle karşıladı.Karşılama ile duygulu anlar yaşayan Nuri Sakarya “7 Nisan 1975 tarihinde başladığı uçuş hayatına son noktayı koyduğunu söyledi.18 000  saat göklerde kaldığının altını çizen deneyimli  pilot 63 yaşına  geldiğini ve artık zamanını ailesine ayıracağını söyledi.

Nuri Sakarya’nın uçuş anılarını anlatan bir kitap yazacağını öğrenildi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri