Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pilot Yolcunun Saldırısına Uğradı

İlginç olay Brezilya’da meydana geldi.Brezilya’nın önemli havayolu şirketlerinden TAM Airlines’a ait yolcu uçağında yolculardan biri uçağın kaptan pilotuna saldırdı. Brezilya’da yaşanan bu ilginç olay günü konusu oldu.Uruguay’ın Montevideo şehrinden Brezilya’nın..

Kategori: Havacılık haberleri

İlginç olay Brezilya’da meydana geldi.Brezilya’nın önemli havayolu şirketlerinden TAM Airlines’a ait yolcu uçağında yolculardan biri uçağın kaptan pilotuna saldırdı.

Brezilya’da yaşanan bu ilginç olay günü konusu oldu.Uruguay’ın Montevideo şehrinden Brezilya’nın Sao Paulo kentine gitmek üzere havaalanan uçakta seyir halindeyken uçağın kokpit kapısını açık olduğunu gören ismi açıklanmayan bir yolcu pilotun yanına girdi ve pilot ile tartışmaya başladı.Pilotun yardım istemesi ile yardıma gelen uçak mürettebatı saldırganı etkisiz hale getirdi.

Olay sonrası pilot uçağı Brezilya’nın Porto Alegre Havaalanı’na indirdi.Saldırgan tutuklanırken yetkililer saldırganın akıl hastası olabileceğini ve bu nedenle akıl hastanesine sevkedileceğini açıkladı.Uçakta Uruguay Sanayi Bakanı’nın da bulunduğu bildirildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri