Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pilot “Düşüyoruz,Dua Edin !”-Haberi İzle

Pilot’un uçak seyir halindeyken birden kabinden çıkarak “Düşüyoruz,Dua Edin!” diyerek bağırması sonrası yolcular dehşete düştü. ABD’de New York-Las Vegas seferini yapan Jetblue Airlines’ a ait ve içerisinde 135 yolcusu bulunan..

Kategori: Havacılık haberleri

Pilot’un uçak seyir halindeyken birden kabinden çıkarak “Düşüyoruz,Dua Edin!” diyerek bağırması sonrası yolcular dehşete düştü.

ABD’de New York-Las Vegas seferini yapan Jetblue Airlines’ a ait ve içerisinde 135 yolcusu bulunan yolcu uçağının pilotu birden uçağın komuta bölümünden(kokpit) çıkarak koridorda “Düşüyoruz,Dua Edin!” diye bağırarak koşmaya başlaması sonucu dondu kaldı.Yolcular bir anda ne olduğunu anlamaya çalışırken bazı yolcular pilotu etkisiz hale getirerek kontrol altına aldı.Uçakta bulunan ikinci pilotun en yakın havalimanı olan Ameririllo Havalimanı’na iniş yaptı.İkinci pilota yardımcı olmak için uçakta tesadüfen bulunan başka bir pilotun yardımcı olduğu öğrenildi.

Kaptan pilotun ismi Clayton Frederick Osbon(49) olduğu açıklandı.


 

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri