Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pegasus’la bu yaz İtalya 86,99 $

Pegasus Airlines,İtalya’nın Milan Bergamo Havaalanı’na 86,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçuyor. Yaz döneminin gelmesi ile birlikte hareketlenen havacılık sektöründe havayolu şirketleri düzenlemiş oldukları kampanyalar ile yolcularının yüzünü güldürüyor.Pegasus Havayolları’da İtalya hattında..

Kategori: uçak bileti kampanya

Pegasus Airlines,İtalya’nın Milan Bergamo Havaalanı’na 86,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçuyor.

Yaz döneminin gelmesi ile birlikte hareketlenen havacılık sektöründe havayolu şirketleri düzenlemiş oldukları kampanyalar ile yolcularının yüzünü güldürüyor.Pegasus Havayolları’da İtalya hattında yoğun ilgi gören İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile İtalya Milan Bergamo Havaalanı arasında düzenlemiş olduğu uçak seferinin biletlerini 86,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunduğunu duyurdu.

İtalya’ya 86,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçak biletleri Pegasus Airlines;bilet satış ofisleri,web sitesi ve çağrı merkezlerinden temin edebilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri