Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pegasus ve Onur Air Rusya uçuşlarını durdurdu

Rusya’nın  pilot ve kabin ekibinden vize talep etmesi üzerine Pegasus Airlines ve Onur Air ikinci bir duyuruya kadar Rusya uçuşlarını askıya aldı. Çeşitli sektörlerde devam eden Türkiye-Rusya gerilimi havacılık sektörü..

Kategori: Havacılık haberleri

Rusya’nın  pilot ve kabin ekibinden vize talep etmesi üzerine Pegasus Airlines ve Onur Air ikinci bir duyuruya kadar Rusya uçuşlarını askıya aldı.

Çeşitli sektörlerde devam eden Türkiye-Rusya gerilimi havacılık sektörü de etkisini gösterdi.Rusya’nın çeşitli şehirlerine uçak seferi düzenleyen ülkemizin önemli özel hava yolu şirketleri Pegasus Airlines ve Onur Air,uçuşlarda görevli hava yolu personellerinden vize talep etmesi üzerine uçuşları askıya aldığını duyurdu.Her iki havayolu şirketi personellerinden  vize talep edilmesi sonrası bu talebin yerine getirilmesi için başvuruda bulunduklarını ancak Rusya tarafından her hangi bir işlemin yapılmadığı açıkladı.

Hali hazırda Türk Hava Yolları’nın Rusya uçak seferlerinde herhangi bir sorun bulunmuyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri