Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Pegasus Kart İle Bedava Uçma Fırsatı

1 Kasım ile 31 Aralık tarihleri arasında Pegasus Kart’a başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilmesi ile Pegasus Kart sahibi olanlar HSBC ve Pegasus Havayolları’nın ortak kampanyası ile bedava uçak bileti..

Kategori: uçak bileti kampanya

1 Kasım ile 31 Aralık tarihleri arasında Pegasus Kart’a başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilmesi ile Pegasus Kart sahibi olanlar HSBC ve Pegasus Havayolları’nın ortak kampanyası ile bedava uçak bileti kaanma şansı yakalıyor.SMS ve E-Mail ile gelen şifre ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Pegasus Havayollarından yapılan açıklamada”1 Kasım -31 Aralık tarihleri arasında Pegasus Kart’a başvurup başvurusu onaylananlar iç veya dış hatlarda mart ayı sonuna kadar tek yön, bir kere bedava uçuyor. Yeni Pegasus Kart sahipleri, sms veya e-mail ile gelen şifreleriyle vergiler ve hizmet ücreti de dahil hiçbir ücret ödemeden uçma fırsatı elde ediyor. Kampanya, bayram dönemleri olan 12 -21 Kasım ve yeni yıl dönemi olan 29Aralık -3 Ocak tarihleri arasını kapsamazken diğer tüm uçuşlarda kontenjan ve sınıf ayrımı olmaksızın geçerli olacak.

Pegasus Kart’a başvurmak için PEGASUS yazıp 0532 444 4499’a SMS göndermek yeterli. İlave olarak Pegasus Havayolları Web Sitesi HSBC Bank Şubeleri, veya Advantage Web Sitesi aracılığıyla Pegasus Kart başvurusunda bulunulabilir.

Pegasus’un sadece Pegasus Kart’a özel bu avantajlı kampanyasının biletleri www.flypgs.com dan ocak ayı sonuna kadar alınabilir.

Pegasus Kart, hem yapılan tüm alışverişlerden hem de Pegasus Havayolları ile gerçekleştirilen uçuşlardan UçuşPuan kazandırır. Örneğin Pegasus Kart ile 100 YTL’lik alışveriş yapıldığında 1.25 YTL değerinde UçuşPuan kazanılır; kazanılan UçuşPuan’lar Pegasus Havayolları’nda hiç beklemeksizin para yerine kullanılır. UçuşPuan’larla kontenjan ve sınıf kısıtlaması olmaksızın istenilen yöne bilet alınabilir”

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri