Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pegasus Kabin Memuru İlanı

Türkiyenin önde gelen havayolu şirketlerinden olan Pegasus Havayolları yaz sezonunun başlaması ve yeni hatların açılmasıyla birlikte oluşan personel açığını tamamlamak üzere kabin memuru ilanı yayımladı. Gökyüzünü kendine meslek edinmeyi amaçlayan..

Kategori: Kabin Memuru

Türkiyenin önde gelen havayolu şirketlerinden olan Pegasus Havayolları yaz sezonunun başlaması ve yeni hatların açılmasıyla birlikte oluşan personel açığını tamamlamak üzere kabin memuru ilanı yayımladı.

Gökyüzünü kendine meslek edinmeyi amaçlayan ve bu nedenle havayolu şirketlerinin kariyer sayfalarını hergün düzenli olarak kontrol eden adayların beklediği haberi Pegasus Havayolları websitesinden duyurdu.

Yaz sezonuyla birlikte ekstra uçuşların başlaması nedeniyle oluşan kabin ekibi eksiğini tamamlamayı amaçlayan Pagasus Havayolları yayınladığı ilan ile havacılığı kendine meslek edinmek isteyen güleryüzlü adayların başvurusunu bekliyor.

Adaylarda aranan şartları detayları ile ilanında yayınlayan Pegasus Havayolları İyi derecede ingilizce bilmek, 30 yaşından büyük olmamak ve Başvuracak erkek adaylarda ise askerlik hizmetini yapmış olmak şartlarını aradığını adaylarına aktarıyor. Ayrıca eğitim seviyesinin ise en az önlisans düzeyinde olmasıda adaylarda aranan bir başka özellik olarak göze çarpıyor.

Pegasus Havayolları Kabin kabin memuru başvurusu nasıl yapılır?

Başvuru yapmak isteyen adaylar pegasus havayollarının resmi websitesinde bulunan kariyer sayfasından ilgili linki tıklayarak başvurularını tamamlayabilecekler.

Tecrübeli kabin memurları ve tecrübesiz kabin memuru olarak iki başlık olarak ayrılan ilana adaylar kendilerine uygun olan linki tıklayarak başvurularını tamamlayabilecekler.

Pegasus Havayolları Kabin Memuru İlanına Başvurmak İçin Tıklayın

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri