Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pegasus Havayollarının Uçakları Artık THY Teknik’e Emanet

Pegasus Havayolları’nın artık uçaklarının tamiri ve bakımı Türk Hava Yolları Teknik A.Ş tarafından yapılacak.10 yıl süreceği açıklanan antlaşmanın bölümlere ayrıldığı ve yıllar içerisinde farklı uygulamaların olacağı belirtiliyor. İmza töreninde konuşan..

Kategori: Havacılık haberleri

Pegasus Havayolları’nın artık uçaklarının tamiri ve bakımı Türk Hava Yolları Teknik A.Ş tarafından yapılacak.10 yıl süreceği açıklanan antlaşmanın bölümlere ayrıldığı ve yıllar içerisinde farklı uygulamaların olacağı belirtiliyor.

İmza töreninde konuşan Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı.THY Teknik ile yapılan antlaşmanın maddiyat olarak pek ucuz olmasa da verim alma açısından önemli bir antlaşma olduğunun altını çizdi.Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’nin birimlerinin İstanbul Atatürk Havalimanı’nda olmasının etkilerinin sorulması üzerine;Sabiha Gökçen Havaalanı’nda kendileri için birim oluşturulacağını söyleyen Koç,yedek parçaların Atatürk Havalimanı’ndan geleceğini ifade etti.10 yıllık antlaşma ile 120 uçağını THY Teknik’e emanet ettiklerini ifade eden Ali Koç,antlaşmanın her iki tarafada hayırlı olması diledi.

Bilindiği üzere Türk Hava Yolları Teknik A.Ş ülkemizdeki en önemli ve en gelişmiş uçak bakım ve onarım tesislerine sahiptir.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri