Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pegasus Havayolları’nın alt yapısı çöktü

Pegasus Havayolları’nın yer hizmetlerinde kullanılan sistemin arıza yapması nedeniyle havaalanlarında bagaj işlemleri durma noktasına geldi. Pegasus Havayolları tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada “Yer hizmetleri alt yapısındaki teknik bir problem..

Kategori: Havacılık haberleri

Pegasus Havayolları’nın yer hizmetlerinde kullanılan sistemin arıza yapması nedeniyle havaalanlarında bagaj işlemleri durma noktasına geldi.

Pegasus Havayolları tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada “Yer hizmetleri alt yapısındaki teknik bir problem sebebiyle tüm havalimanlarında bagaj ve biniş işlemlerinde bazı gecikmeler yaşanmaktadır. Bu teknik problemden ötürü bazı uçuşlarımızda gecikmeler söz konusu olmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. “ifadelerine yer verildi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri