Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pegasus Elif Naz’ı Filosuna Kattı

Ülkemizin sivil havacılık sektöründe adından bahsettiren Pegasus Hava Yolları geçtiğimiz yıl içerisinde Boieng Firmasına vermiş olduğu 40 adet Boieng 737-800 model uçaklardan 16.sını teslim aldı.Uçağa “Elif Naz” ismi verildi. Son..

Kategori: Havacılık haberleri

Ülkemizin sivil havacılık sektöründe adından bahsettiren Pegasus Hava Yolları geçtiğimiz yıl içerisinde Boieng Firmasına vermiş olduğu 40 adet Boieng 737-800 model uçaklardan 16.sını teslim aldı.Uçağa “Elif Naz” ismi verildi.

Son yıllarda yaptığı yatırımlarla gelecekte marka sıralamasında daha ön sıralarda kendine yer bulmak için çalışmalarını sürdüren Pegasus Hava Yolları öncelik olarak filosunu genişletme konusunda adımlar atıyor.Boieng firmasına verilen 40 adet uçak siparişi ile bu amacına ulaşmayı hedefleyen Pegasus Hava Yolları son olarak “Elif NAz” ismi verilen uçağını teslim aldı.Şimdiye kadar 15  adet uçağını teslim alan Pegasus Hava Yolları bu uçaklara çalışanlarının çocuklarının isimlerini veriyor.Bundan önceki uçaklara Hayırlı, Hanım, Gülce, Ece, Selin, Merve, Dilara, Işık´ı, Duru, Sude Naz, Damla, Mina ile Nisa, Derin ve Nisa Nur isimlerini vermişti.

Elif NAz isimli çocuğun babası Pegasus Hava Yolları İzmir İstasyonun da çalışmakta olan Bahtiyar Şentürk olduğu ifade edildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri