Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pasaport Sırası Beklemeye Son

İstanbul Atatürk Havalimanı polisinin pasaport işlemlerini daha hızlı ve güvenli yapabilmesi için yeni optik okuyucular geliyor. Yeni Gelecek optik okuyucular sayesinde  yeni işlemler 10 saniye gibi bir sürede yapılacak.Normalde pasaport..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı polisinin pasaport işlemlerini daha hızlı ve güvenli yapabilmesi için yeni optik okuyucular geliyor.

Yeni Gelecek optik okuyucular sayesinde  yeni işlemler 10 saniye gibi bir sürede yapılacak.Normalde pasaport işlemi ortalama 40 saniye sürüyordu.Pasaportların çipli hale gelmesinden sonra Avrupa Birliği standartlarında pasaport bankoları da yenilenmesi öngörülüyor.Polis 120 adet pasaport optik okuyucu alacak ve böylece yeni dönemde pasaport işlemleri bu cihazlarla yapılacak.

Halen giriş ve çıkışlarda 90 pasaport bankosunda 5 adet optik pasaport okuyucu bulunuyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri