Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Paris Hilton’a akıl almaz uçak şakası!

Dubai’de bir otel açılışına katılan Paris Hilton’a  şaka programı yapımcısı Mısırlı Ramez Galal tarafından akıl almaz bir uçak düşme şakası yapıldı. ABD’li sosyetik güzel ve Hiton otellerinin varisi Paris Hilton bir otel açılışı..

Kategori: Havacılık haberleri

Dubai’de bir otel açılışına katılan Paris Hilton’a  şaka programı yapımcısı Mısırlı Ramez Galal tarafından akıl almaz bir uçak düşme şakası yapıldı.

ABD’li sosyetik güzel ve Hiton otellerinin varisi Paris Hilton bir otel açılışı için gitmiş olduğu Dubai’de bir şaka programına istemedende olsa misafir oldu..Mısırlı şaka programı yapımcısı Ramez Galal tarafından tasarlanan şaka için öncelikle Paris Hilton’un yanında kendisi ile birlikte seyahat eden danışmanı,makyajcısı,menajeri haberdar edildi.Onlarında işbirliği yaptığı şakada özel bir uçağa binen Paris Hilton’un seyahat sırasında uçak içerisine verilen ses ve efektlerle uçağın düşüyormuş gibi bir ortam yaratıldı.

İşte O Şaka

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri