Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Paris Hilton’a akıl almaz uçak şakası!

Dubai’de bir otel açılışına katılan Paris Hilton’a  şaka programı yapımcısı Mısırlı Ramez Galal tarafından akıl almaz bir uçak düşme şakası yapıldı. ABD’li sosyetik güzel ve Hiton otellerinin varisi Paris Hilton bir otel açılışı..

Kategori: Havacılık haberleri

Dubai’de bir otel açılışına katılan Paris Hilton’a  şaka programı yapımcısı Mısırlı Ramez Galal tarafından akıl almaz bir uçak düşme şakası yapıldı.

ABD’li sosyetik güzel ve Hiton otellerinin varisi Paris Hilton bir otel açılışı için gitmiş olduğu Dubai’de bir şaka programına istemedende olsa misafir oldu..Mısırlı şaka programı yapımcısı Ramez Galal tarafından tasarlanan şaka için öncelikle Paris Hilton’un yanında kendisi ile birlikte seyahat eden danışmanı,makyajcısı,menajeri haberdar edildi.Onlarında işbirliği yaptığı şakada özel bir uçağa binen Paris Hilton’un seyahat sırasında uçak içerisine verilen ses ve efektlerle uçağın düşüyormuş gibi bir ortam yaratıldı.

İşte O Şaka

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri