Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Pakistan Ve Küba’da Meydana Gelen Uçak Kazalarının Ayrıntıları-Haber İzle

Havacılık tarihi bakımından kötü bir gün geride kaldı.aynı gün içerisinde meydana gelen uçak kazalarında 90 kişi hayatını kaybetti. İlk uçak kazası haberi Pakistan’dan geldi.İçerisinde italyan petrol şirketi ENI çalışanlarını taşıyan..

Kategori: Havacılık haberleri

Havacılık tarihi bakımından kötü bir gün geride kaldı.aynı gün içerisinde meydana gelen uçak kazalarında 90 kişi hayatını kaybetti.

İlk uçak kazası haberi Pakistan’dan geldi.İçerisinde italyan petrol şirketi ENI çalışanlarını taşıyan yolcu uçağı kalkıştan kısa bir süre sonra düştü.Uçağın kalkışı sonrasında kule ile irtibata geçti ve uçağın motorlarında sorun olduğu bildirdi.Kısa zaman sonra da uçak ile irtibat kesildi.

İkinci uçak kazası da Küba’da meydana geldi.İç hat seferi yapan ve içerisinde 68 yolcu bulunan yolcu uçağı, Santiago de Cuba kentinden başkent Havana’ya giden ve içinde 28’i yabancı uyruklu olmak üzere toplam 61 yolcu, 7 mürettabatın bulunduğu uçağın ülkenin iç kesimlerinde bulunan Sancti Spiritus eyaletinde düştü.Bu kazadan da sağ kurtulan olmadı.Uçağın kule ile irtibata geçtiği,arıza sinyalinden sonra uçak ile irtibatın kesildiği bildirildi.Uçakta 9 Arjantinli, 7 Meksikalı, bir Venezuelalı, 3 Hollandalı, bir Fransız, bir İspanyol, iki Avusturyalı, iki Alman, bir İtalyan ve bir Japon yolcu bulunuyordu.

k�ba ve pakistan u�ak kazas� izlesene.com

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri